پایگاه شناخت مدعیان دروغین مهدویت

فضایی آرام و علمی بر مبنای عقل و اندیشه برای شناخت جریانهای انحرافی و غلاتِ مدعی بابیت و مهدویت (شیخیه، بابیت، بهائیت و احمد الحسن)

پایگاه شناخت مدعیان دروغین مهدویت

فضایی آرام و علمی بر مبنای عقل و اندیشه برای شناخت جریانهای انحرافی و غلاتِ مدعی بابیت و مهدویت (شیخیه، بابیت، بهائیت و احمد الحسن)

آخرین نظرات

  • ۱۴ خرداد ۹۸، ۱۲:۱۴ - سید محسن جوانمردی
    تشکر ...

استکبارگرایی بهائیت

پنجشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۴۵ ب.ظ

حداقل دو آموزه از تعالیم دوازده گانه بهائیت، بهائیان را وادار می کند که به حمایت از مظلومان عالم قیام کنند:

۱. وحدت عالم انسانی

۲. صلح عمومی

پیروان جریان بهائیت بر اساس وحدت عالم انسانی، همه انسان ها را به یک چشم ببینند و بر اساس صلح عمومی، باید از صلح عمومی دفاع کنند؛ ولی در تاریخ این جریان نمونه وجود ندارد که بهائیت در مقابل ظلم ظالمی قیام کرده باشد؛ برای نمونه کجا تشکیلات اسرائیلی بیت العدل از مظلومان کشتار غزه دفاع کرد یا علیه کودک کشی رژیم سعودی پیامی داد و حتی احساس هم دردی کرد.

بهائیت نه تنها احساس همدردی نکرد، بلکه در کشتار غزه به دفاع از رژیم خونخوار اسرائیل تمام قد قیام کرد.

شاید این تناقض میان رفتار و آموزه های بهائیت به خاطر شعار دیگری از این تعالیم دوازده گانه است؛ یعنی عدم مداخله در سیاست، زیرا بهائیت عدم مداخله در سیاست را ملاک بهائی بودن پیروان خود معرفی می کنند.

شاید به بهانه عدم مداخله در سیاست است در مقابل ظلم ظالمان سکوت می کنند و تعالیمی چون صلح عمومی یا وحدت عالم انسانی را فراموش می کنند که اگر چنین باشد، تناقض و شعاری بودن این تعالیم بیش از پیش روشن می شود.

شاید هم پیروی از حکومت را دلیل سکوت خود می دانند، زیرا سران بهائیت از رام شدن در برابر حکومت سخن می گویند؛ یعنی اسرائیل را حاکم بر مردم مظلوم غزه می دانند که باید از او پیروی کرد و رژیم کودک کش سعودی را حامی حاکم مستعفی بر مردم یمن می دانند که از یک سو عین ظلم است و از سوی دیگر باز هم اگر چنین باشد دیگر وحدت عالم انسانی ادعایی بهائیت و صلح عمومی تا ابد بر قرار نخواهد شد.

شاید هم به خاطر آن است که بهائیت حامی تشکیل رژیم غاصب قدس شد و این حمایت ها هم جزئی از بندهای پیمان نامه های بهائیت با رژیم صهیونیستی است.

از سوی دیگر اگر چنین باشد، چرا بهائیت برای قانون گریزی خود جنجال رسانه ای می کند و علیه جمهوری اسلامی تبلیغات می کند؟

آیا وقت آن نشده است که بهائیت تکلیف خود را با تناقضات پیش روی خود روشن کند؟

آیا وقت آن نشده است که بهائیت کمی به صورت نمایدن هم که شده پای شعارهای متناقض دوازده گانه خود بایستد و چهره بزک کرده خود را حفظ کند؟

به راستی چرا بهائیت از ظلم استعمارگران و زورگویان جهان اعلام انزجار نمی کند، بلکه در مواردی (مثل قتل عام غزه) برای خونخواران و متجاوزان دلسوزی می کند؟ جز این است که روابط پشت پرده و حمایت های مخفی در کار است؟ جز این است که این جریان سیاسی تنها در پی بده بستانهای خود با استکبار جهانی است و اعتراض یا عدم حمایتش سبب تیره شده رابطه اش با آنان می شود؟

آدرس تلگرام:

https://telegram.me/bahaiat_net

https://telegram.me/joinchat/BkW_SUFwlMXotBYfp0OE7A

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی